www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 7 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Інформація щодо призначення пільг на житлово-комунальні послуги
Версія для друку Написати листа
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (далі - Постанова) структурні підрозділи з питань соціального захисту населення проводять розрахунок пільги.

  За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.
  Відповідно Постанови з будь-яких питань, пов’язаних з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.
  За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.
  За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ “Ощадбанк”. Інформація надається в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.
  Питаннями фінансування займається Мінсоцполітики.
  Також, АТ “Ощадбанк” на підставі отриманих реєстрів від комунальних підприємств нарахованих сум платежів пільговикам здійснює щомісяця до 18 числа перерахування коштів загальними сумами з рахунка для виплати пільг на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг з наданням реєстрів нарахованих сум платежів пільговикам, у яких зазначається інформація про перерахування коштів.
  АТ “Ощадбанк” інформує протягом доби після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг пільговика шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика). У смс-повідомленні обов’язково зазначаються дані про наявний залишок платежу за кожним видом послуг та перелік послуг, за якими від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг АТ “Ощадбанк” не отримані реєстри нарахованих сум платежів пільговикам.
  Якщо пільговик бажає на наступний неопалювальний період отримувати пільги в готівковій формі рекомендуємо йому до 15 травня 2020 року подати відповідну заяву до управління соціального захисту населення.

Управління соціального захисту населення
райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор