www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 7 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Відбулась робоча нарада з питання спільного утримання КП «Широківська ЦРЛ» ДОР» у 2020 році
Версія для друку Написати листа
11 листопада 2019 року під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Положешної І.В. відбулась робоча нарада з питання спільного утримання КП «Широківська ЦРЛ» ДОР» у 2020 році.

  У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Прокопенко Л.Ф., заступник голови районної ради Лаврова В.І., директор КП «Широківська центральна районна лікарня» ДОР» Рак О.П., голова Широківської ОТГ Кокул О.А., голова Новолатівської ОТГ Зубрій О.О.,заступник голови Гречаноподівської сільської ради Демиденко С.В., представники органів місцевого самоврядування району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
  Відкриваючи нараду Положешна І.В. зазначила, що у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, яке буде повністю завершене в нашому районі до 01 січня 2020 року, районний бюджет матиме обмежений фінансовий ресурс для утримання Широківської центральної районної лікарні. Тому, представники районної влади та об’єднаних територіальних громад мають розпочали діалог щодо спільного утримання цього медичного закладу у наступному році та заключення угод про співробітництво територіальних громад.
  Перед присутніми, з інформацією про використання коштів медичної субвенції та коштів наданих на утримання КП «Широківська центральна районна лікарня» ДОР» сільськими та селищною радами виступив директор комунального підприємства Рак О.П. Він зупинився зокрема на проведених адміністрацією закладу заходах щодо отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, окреслив нагальні питання, які потребують вирішення.
  Учасники наради обговорили питання щодо можливості надання послуг медицини вторинного рівня мешканцям району та висловили свої пропозиції відносно заходів направлених на оптимізацію даної медичної установи.
  Представникам територіальних громад району були надані, розроблені на підставі Закону України «Про співробітництво територіальних громад», методичні матеріали щодо етапів заключення угод про співпрацю в галузі охорони здоров’я.
  Насамкінець Положешна І.В. наголосила, що лише спільними зусиллями районної влади і місцевого самоврядування можна забезпечити подальшу роботу Широківської центральної районної лікарні на належному рівні.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор