www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Проведені районні заходи з нагоди Дня Соборності України
Версія для друку Написати листа
22 січня 2019 року На виконання Указу Президента України від 13 .11.2014 №871/2014 «Про День Соборності України», доручення голови облдержадміністрації від 16.01.2019 №08-5/0/35-19 «Про підготовку та проведення у 2019 році заходів з відзначення Дня Соборності України» відбулися урочисті заходи, а саме:

    - у приміщенні Широківської публічної бібліотеки проведено літературно – музичну композицію «Україна – Соборна держава».
    У заході взяли участь керівництво району, керівники та представники установ та організацій, учнівська молодь, громадськість.
    Перед початком заходу, присутні оглянули виставку літератури «Тернистий шлях до мрії», присвячену проголошенню Акту злуки Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки. Під час заходу прозвучали віршовані твори та пісні патріотичного змісту у виконанні учнівської молоді та була проведена церемонія покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.    У закладах освіти району відбулися години державності «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», «Україна є, була і буде!», «Соборність - це єдність і злагода», «Єдина по обидва береги Дніпра». уроки історичної пам’яті «Україна в нас одна», круглі столи «Від злуки до незалежності», лекції «Соборність України: від ідеї до сьогодення», конкурси стіннівок, фото колажів «Це моя країна – рідна Україна», дитячих малюнків «Ми патріоти своєї держави», «Я живу в Україні»;

    У закладах культури проведені тематичні години «Історія української державності», «На шляху до свободи та незалежності», поетичні читання «Соборна мати - Україна – одна на всіх, як оберіг», «Україна – моя молитва!», перегляд документального фільму «Українська революція», книжкові виставки «Через минуле до майбутнього», «На шляху до Соборності України».

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор