Інтеграція біженців та осіб, які потребують додаткового захисту в українське суспільство на території Дніпропетровського регіону
10.12
16:31
Написати листаВерсія для друку
Сектор по роботі з біженцями та соціальної інтеграції є структурним підрозділом Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, який реалізує політику у сфері визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Одним із основних напрямків діяльності сектору є проведення роботи щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту в українське суспільство, яке визначене розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року № 605-р «Про затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року».

На виконання вищезазначеного розпорядження у 2012 році була створена робоча група з інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту в українське суспільство, до складу якої входять представники міграційної служби Дніпропетровської області, Дніпропетровської обласної державної адміністрації, обласного центру зайнятості та Головного управління юстиції в Дніпропетровській області.
Починаючи з 2012 році що півріччя відбуваються засідання робочої групи з інтеграції біженців на яких вирішуються важливі питання для шукачів захисту, а саме з працевлаштування, надання безкоштовних медичних послуг, доступу до освіти та оздоровлення. Згідно розпорядження голови Дніпропетровської обласної адміністрації №Р-929/0/3-13 від 01.11.2013 року був створений регіональний план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року, який чітко розподіляє обов’язки кожного державного органу для більш плідної співпраці між ними, а особливо для допомоги шукачам захисту в регіоні.

На території Дніпропетровської області шукачі притулку можуть користуватись безоплатною правовою допомогою, з різноманітних питань законодавства України, яка надається в Головному управлінні юстиції в Дніпропетровській області та у юридичній клініці, яка існує при Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара.
Для біженців та осіб, які потребують додаткового захисту в Україні, а також для осіб, що звернулись із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту надаються консультації з працевлаштування у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

У жовтні місяці 2014 року в приміщенні міграційної служби Дніпропетровської області співробітниками обласного центру зайнятості для шукачів захисту в Україні відбувся день консультації та роз’яснення, з питань працевлаштування загального та індивідуально для кожного бажаючого та зацікавленого у даному питанні.

Згідно Закону України «Про громадянство України» у 2014 році 4 визнані біженці, які проживають на законних підставах на території України понад три роки, з моменту надання їм статусу біженця, Указом Президента України прийняті до громадянства України та документовані паспортами громадян України, що свідчить про те, що біженці, які проживають на території області інтегрують в українське суспільство.


Сектор по роботі з біженцями та соціальної інтеграції
ГУ ДМС України в Дніпропетровській області
т. (056) 7451426
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: