www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Звернення з нагоди 75-ї річниці визволення Широківщини від нацистської окупації
Версія для друку Написати листа
ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ Й ГОСТІ ШИРОКІВСЬКОГО РАЙОНУ!
Від щирого серця вітаємо вас із 75-ю річницею визволення Широківщини від нацистської окупації. Протягом лютого-березня 1944 року війська Українського фронту звільняли територію нашого району від ворожих військ. У ці дні ми схиляємо голови перед ратним подвигом наших батьків, дідів і прадідів, з особливим почуттям вдячності й гордості говоримо про їх мужність і стійкість.
Низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв. Честь і слава тим, хто відновлював рідний край у повоєнні роки, хто своєю невтомною працею і завзятістю став прикладом майбутньому поколінню, вносячи величезний внесок у патріотичне виховання молоді. І сьогодні ми, нащадки покоління переможців, виконуємо свій обов’язок, продовжуючи розвиток економіки і соціальної сфери, роблячи все необхідне для того, щоб наш район і вся країна залишалися сильними й незалежними, а життя майбутніх поколінь – мирним і щасливим.
З нагоди свята бажаємо всі міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і впевненості у завтрашньому дні.

З повагою
Ірина ПОЛОЖЕШНА, в. о. голови райдержадміністрації
Євген СИТНИЧЕНКО, голова районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор