www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 31 березня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Інформація для субсидіантів, які не є пенсіонерами та яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018 року
Версія для друку Написати листа
Повідомляємо про те, що Ощадбанк є уповноваженим банком з монетизації субсидій згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, зі змінами та доповненнями та постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62.

  Для зручності всім субсидіантам, які не є пенсіонерами, необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або через Контакт-центр Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних або мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отриманнясубсидії без черг.
  Звертаємо вашу увагу
  · Щодо інформації з будь-яких питань, пов’язаних із призначенням субсидії, одержувачам слід звертатись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.
  · Щодо інформації про спожиті послуги, нараховані суми, розмір заборгованості/переплати потрібнозвертатись до постачальників комунальних послуг.
  · Щодо процедури виплати субсидії через систему «Швидка копійка» Ощадбанку або на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку, та порядку призначення зустрічей на відвідування відділень Ощадбанку потрібно звертатись до Контакт-центру Ощадбанку, тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).
  У разі, якщо субсидіант, не одержує пенсію в Ощадбанку, житлова субсидія в готівковій формі, буде перерахована на пенсійний рахунок, відкритий в обслуговуючому банку, або виплачена АТ «Укрпошта».
З повагою Ощадбанк

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор