www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 31 березня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
ДніпроОДА осучаснює опорну школу в Миколаївці – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Яскравий теплий фасад та сучасний інтер’єр всередині – за таким стандартом обласна влада реконструює сільські школи по всій Дніпропетровщині. Осучаснюють заклад і в Миколаївці Новомосковського району. Величезну будівлю реконструюють вперше за майже півсторічну історію. Після капремонту в лівому крилі розташують групи дошкільнят-п’ятирічок, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Діти Дніпропетровщини мають здобувати освіту в умовах, що відповідають світовим стандартам. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Реконструюємо одночасно близько 30 опорних і основних шкіл. Осучаснений заклад матимуть і маленькі мешканці села Миколаївка Новомосковського району. Школа нещодавно набула статусу опорної, тож відтепер там навчатимуться й діти з найближчих населених пунктів», – зазначив Валентин Резніченко.

Опорній школі в Миколаївці – майже п’ятдесят. Капремонту там жодного разу не було. В 90-ті сільського населення поменшало, і крило початкової школи тривалий час пустувало. Приміщення стояло занедбаним.

Тепер село відроджується, й місць у місцевому дитсадку не вистачає. Тож вирішили відкрити групи дошкільнят-п’ятирічок у школі.

«На жаль, мій 4-річний синочок не ходить у садок, бо той переповнений, – поділилася мешканка Миколаївки Анжеліка Бочкар. – Тому дуже сподіваюся, що невдовзі у школі виховуватимуть п’ятирічок, і це розвантажить дитсадок».

Величезна будівля закладу – вже із новою покрівлею. У розпалі – реконструкція приміщення для дошкільнят. Ремонтники замінили вікна й двері, осучаснили системи опалення та водопостачання. Зараз завершують другий поверх – готують підлогу під лінолеум. Ось-ось фарбуватимуть стіни.

На першому поверсі замінюють комунікації. Там оновлять хол, харчоблок. В ігрових буде ламінат із підігрівом.

Утеплюють будівлю і ззовні. Фасад облаштують різнокольоровою яскравою плиткою.

Приведуть до ладу і основне приміщення школи. Осучаснять класи і коридори.

«Наші діти матимуть чудову сучасну школу, в якій буде і комфортно навчатися, і зручно працювати, – сказала заступник директора Надія Гажала. – Ми всі щиро вдячні обласній державній адміністрації за такий подарунок».

«Я дуже люблю свою школу. Щодня навідуюся сюди і спостерігаю, як її змінюють на краще. Після ремонту навчатимуся ще з більшим задоволенням», – розповів учень Микита Пшеничний.

Завершити капремонт планують до кінця 2019 року.
Миколаївську школу реконструюють вперше в історії


Величезна будівля вже – із новою покрівлею


Осучаснять і фасад


Зараз будівлю утеплюють


Згодом фасад облаштують яскравою плиткою


Учні не натішаться змінам на краще у школі


Надія Гажала: «Наші діти матимуть чудову сучасну школу. Ми всі щиро вдячні обласній державній адміністрації за такий подарунок»


Нині у розпалі – реконструкція приміщення для дошкільнят


Ремонтники осучаснюють комунікації,..


..облаштовують стіни плиткою..


..та готують їх під фарбування


Анжеліка Бочкар: «Дуже сподіваюся, що невдовзі у школі виховуватимуть п’ятирічок, і це розвантажить дитсадок»


Завершити капремонт планують у 2019 році
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTVEO5Y.jpg