www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 7 квітня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Після реконструкції школа №1 у Покрові стане прикрасою міста – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Яскрава будівля з новою покрівлею та енергоефективним фасадом, різнобарвні класи та сучасний стадіон зі спортмайданчиками – такий навчальний заклад отримають учні Покрова. Масштабна реконструкція школи №1, що розташована у самісінькому центрі міста, тільки-но стартувала. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Створюємо сучасний освітній простір для маленьких мешканців Дніпропетровщини. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Реконструюємо основні та опорні заклади освіти. Застаріла будівля школи №1 міста Покров давно потребувала оновлення. Це перший капітальний ремонт за більш ніж 50-річну історію закладу. Після завершення всіх робіт яскрава сучасна школа стане прикрасою міста», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівлю школи звели ще у далекому 1965-му. Розташована на центральній вулиці міста, сіра та похмура ззовні і всередині, вона давно потребувала осучаснення. Покрівля протікала, у приміщенні накопичувалася волога – через застарілу вентиляцію. На стінах з’явилися тріщини, на фундаменті – грибок.

Капітальний ремонт розпочали з утеплення фасаду. Він буде енергоефективний та різнокольоровий. Після закінчення навчального року зроблять нову покрівлю. Замінять і вікна на більш сучасні, з підвищеною термоізоляцію. У класах взимку буде тепло, а в спеку – не жарко.

«Таких масштабних робіт заклади освіти нашого міста ще не знали! Важливо, що під час ремонту застосовують енергозберігаючі технології, – зазначила заступник міського голови Покрова Наталія Бондаренко. – Дякуємо керівництву області за те, що місто отримає нову сучасну європейську школу».

Зараз підрядники готують до ремонту приміщення на першому поверсі. Там осучаснять і спортивну залу, і шкільні майстерні. Всі класи будуть різнокольорові. Замінять і комунікації, і вентиляцію.

«Ми всі мріємо про яскраві кольори, в які одягнуть нашу школу. Вони підніматимуть настрій вже на підході до закладу. А у нових затишних класах учні демонструватимуть найкращі результати», – сказала директор школи №1 Ганна Годована.

Реконструюють і шкільний стадіон. Зараз там – просто земля з травою. Буде велике футбольне поле зі штучним покриттям, майданчик для гри в баскетбол та волейбол, ворк-аут зона. Облаштують і трибуни.

«Дуже чекаю на новий стадіон. Займаюся баскетболом, тож сучасний спортмайданчик – те, що треба для тренувань!», – поділився учень Аркадій Ніжегородов.

Школу зроблять доступною для всіх дітей. Там відкриють ресурсну кімнату та медіатеку для розвитку особливої малечі.

Територію облаштують тротуарною плиткою, дитячими майданчиками та альтанками. Зроблять і газони.

У школі – майже півтисячі учнів.


Школу №1 у Покрові реконструюють вперше за 50 років


Наталія Бондаренко: «Дякуємо керівництву області за те, що місто отримає нову сучасну європейську школу»


Роботи розпочали з термомодернізації фасаду


Він буде теплий та яскравий


Утеплять і фундамент


Замінять вікна – на більш сучасні


Ганна Годована: «Ми всі мріємо про яскраві кольори, в які одягнуть нашу школу»


Після капремонту..


..заклад нарешті набуде сучасного вигляду


У школі – майже 500 учнів,..


..які мріють навчатися у яскравих оновлених класах


Реконструюють і шкільний стадіон


Замість землі та трави..


..тут буде сучасні футбольне поле з трибунами, спортмайданчики, ворк-аут зона


«Дуже чекаю на новий стадіон. Сучасний спортмайданчик – те, що треба для тренувань!», – Аркадій Ніжегородов


Модернізована школа №1..


..стане прикрасою Покрова
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTB1TRQ.jpg