www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Проведена нарада з питань підготовки до чергових виборів Президента України
Версія для друку Написати листа
26 лютого 2019 року під головуванням в. о. голови райдержадміністрації Ірини Положешної проведена робоча нарада з питань підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

  У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Лариса Прокопенко, заступник голови районної ради Вікторія Лаврова, керівники та представники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, Широківського району електричних мереж, 61 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, Криворізького Центру телекомунікацій №525.
  На початку наради Ірина Положешна зазначила, що відповідно до Календарного плану основних заходів з підготовки до чергових виборів Президента України, який затверджений Центральною виборчою комісією, до 12 березня будуть створені дільничні виборчі комісії. Тому вже сьогодні всі дії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району повинні бути спрямовані на підготовку до належної роботи дільничних виборчих комісій району.
  Під час наради до відома її учасників були доведені нормативні вимоги:
  - до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування, норм забезпечення виборчих комісій з виборів Президента України транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями (згідно з постановами ЦВК від 19.01.2012 №5, від 04.03.2014 № 31);
  - до забезпечення зберігання та використання за призначенням виборчих скриньок (згідно з постановою ЦВК від 28.10.2008 № 58).
  Серед питань, що також були розглянуті під час наради – забезпечення безперебійного енергопостачання, належного протипожежного стану об’єктів Широківського району задіяних на виборах Президента України, ведення реєстру виборців.
  Окрему увагу під час наради приділили питанню забезпечення достатньої кількості телефонних ліній. В. о. голови райдержадміністрації наголосила на необхідності забезпечення роботи телефонних ліній на виборчих дільницях і в приміщеннях, де працюють дільничні виборчі комісії.
  Підводячи підсумки, Ірина Положешна повідомила, що у березні поточного року робочими групами будуть здійснені об’їзди приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування з метою обстеження їх матеріально-технічного забезпечення відповідно до вимог чинного законодавства.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор