www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 23 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
24 травня відбулась 32 сесія Широківської районної ради сьомого скликання
Версія для друку Написати листа
24 травня відбулася чергова 32 сесія Широківської районної ради сьомого скликання

Головував на пленарному засіданні очільник районної ради Євген Ситниченко. У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Вікторія Лаврова, депутат Дніпропетровської обласної ради Микола Шепілов, Широківський селищний голова Олександр Кокул, Гречаноподівський сільський голова Галина Усик, керівники відділів, управлінь, служб районної державної адміністрації, територіальних органів управлінь, комунальних підприємств, закладів і установ, організацій району, представники ПАТ «ПівдГЗК» і громадськості, працівники виконавчого апарату районної ради. Із 34-х депутатів районної ради у роботі сесії взяли участь 19 обранців.
На розгляд пленарного засідання було винесено 10 питань, які попередньо виносилися на розгляд профільних постійних комісій та президії районної ради.
Перед початком пленарного засідання голова районної ради урочисто вручив рідним і близьким Шишки Миколи Георгійовича районну відзнаку «Навіки в пам’яті», які в свою чергу від матері померлого та від себе особисто висловили депутатам щирі слова вдячності за прийняте ними рішення. Євген Ситниченко в свою чергу зазначив: «Час невпинний, уходять з життя найкращі. І ця нагорода - це вічна пам'ять про Миколу Георгійовича. Пішовши в інший світ, він залишив по собі добру пам’ять. Для всіх, хто знав і працював з ним, він залишиться людиною з надзвичайно великою душею, чуйним серцем та доброю посмішкою». Після чого депутати вшанували світлу пам'ять про нього хвилиною мовчання та перейшли до розгляду питань порядку денного засідання.
Першим питанням депутати заслухали пропозицію районної державної адміністрації щодо внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року № 276-27/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами і доповненнями). Але через утримання 2-х депутатів районної ради Гризоглазова Р.М. і Пузіна Р.В. від голосування з цього питання рішення не було прийнято.
Далі депутати заслухали звіт про виконання районної програми Зайнятості населення Широківського району на 2012 - 2017 роки та прийняли нову програму на 2018-2022 роки; затвердили нові Положення про комунальний заклад «Широківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Широківської районної ради Дніпропетровської області та комунальну установу «Трудовий архів Широківського району», а також Технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок ПАТ «ПІВДГЗК»; розглянули питання про припинення діяльності відокремлених підрозділів комунального закладу «Широківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та затвердження передавального акта комунального закладу «Широківський центр первинної медико-санітарної допомоги»; та заслухали інформацію про хід виконання заходів районних програм «Питна вода Широківщини на 2006-2020 роки» та «Широківської районної комплексної програми (стратегії) екологічної безпеки на 2017-2021 роки» за І квартал 2018 року. По кожному з цих питань були прийняті відповідні рішення.
У зв’язку з неприйняттям рішення про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року № 276-27/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами і доповненнями), в якому окрім інших видатків було передбачено забезпечення видатків на заробітну плату працівників КЗ «Широківський ЦПМСД», депутатами було вирішено повторно винести це питання на позачергову 33 сесію, пленарне засідання якої провести 29 травня 2018 року об 11.00 у великій залі засідань.

За матеріалами виконавчого апарату районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор