www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 3 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
06 червня відбулася робоча нарада під головуванням голови Широківської районної ради
Версія для друку Написати листа
06 червня відбулася робоча нарада під головуванням голови Широківської районної ради Ситниченка Є.В. за участі заступника голови районної ради Лаврової В.І., начальника фінансового управління районної державної адміністрації Павлової Л.Г. Широківського селищного голови Кокула О.А., Гречаноподівського сільського голови Усик Г.О. та працівників виконавчого апарату сільської ради, керівників та фахівців закладів первинної і вторинної ланок надання медичної допомоги населенню району.

У ході наради заслухано інформацію головного лікаря КНП «Широківський центр ПМД» Сироткіна О.Б. та головного лікаря КЗ «Широківська ЦРЛ» ДОР» Рака О.П. про оперативну ситуацію з виконання заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період медичних закладів. Учасники наради детально обговорили питання, які заважають якісно і своєчасно підготувати об’єкти до зими, та зупинилася на інших проблемних питаннях, зокрема, фінансування галузі охорони здоров"я, поліпшення їх матеріально-технічної бази та виплата заробітної плати медпрацівникам.

За результатами обговорення питань, у зв’язку з відсутністю на сьогоднішній день державної медичної субвенції на проведення медичної реформи, з метою своєчасності фінансування закладів охорони здоровя та забезпечення надання якісних медичних послуг населенню району було вирішено звернутися до об’єднаних територіальних громад району з проханням щодо виділення необхідної суми коштів з відповідних місцевих бюджетів.

За матеріалами виконавчого апарату
Широківської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор