www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 31 березня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Відбулася 39 позачергова сесія Широківської районної ради VII скликання.
Версія для друку Написати листа
17 жовтня відбулася 39 позачергова сесія Широківської районної ради VII скликання.

Провів пленарне засідання голова районної ради Євген Ситниченко. На засідання запрошувалися в.о. голови Широківської районної державної адміністрації Ірина Положешна, заступники голів районної ради Вікторія Лаврова та райдержадміністрації Лариса Прокопенко, керівники управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, Широківський селищний голова Олександр Кокул, керівники підприємств, установ, організацій району. У голосуванні взяли участь 22 депутата районної ради.
За висновками профільних постійних комісій та погодженням президії районної ради на пленарне засіданні були винесені 2 питання.
З першого питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року № 276-27/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами і доповненнями)» доповіла начальник фінансового управління Широківської РДА Лариса Павлова. Наступним розглядалося питання «Про внесення доповнень до заходів районної програми «Вісник у кожну оселю» на 2016-2020 роки на 2018 рік», з якого доповіла головний редактор КП «Редакція газети «Віник» Вікторія Сінчевська. З обох питань депутати одностайно прийняли відповідні рішення.
За матеріалами Широківської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор