www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 26 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Відбулося офіційне представлення голови Широківської РДА
Версія для друку Написати листа
Сьогодні, 19 грудня 2019 року, в сесійному залі Широківської районної ради заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Скрипнік Максим Володимирович представив громадсько-політичному та господарському активу району, головам територіальних громад району, депутатському корпусу, колективу райдержадміністрації, районної ради, керівникам та представникам установ та організацій району Ситниченка Євгена Володимировича, призначеного на посаду голови Широківської районної державної адміністрації.

    В рамках урочистого представлення Максим Володимирович зачитав Розпорядження Президента України № 503/2019-рп від 13 грудня 2019 року «Про призначення Ситниченка Євгена Володимировича головою Широківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області». Заступник голови облдержадміністрації побажав новопризначеному керівнику райдержадміністрації успіхів та висловив сподівання, що команда, яка буде працювати під керівництвом нового очільника району ефективно вирішуватиме першочергові проблеми Широківщини.
    В свою чергу Ситниченко Є.В. щиро подякував за висловлену йому довіру та завірив присутніх, що буде сумлінно служити на благо громади.Про цей сайт | Запитання | Адміністратор