www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Шановні виборці Широківщини, перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців!
Версія для друку Написати листа
Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2019 року № 303/2019 позачергові вибори до Верховної Ради України призначено на неділю, 21 липня 2019 року.

Не пізніше, як за десять днів до дня голосування, тобто до 11 липня 2019 року всім виборцям, які зареєстровані на території району, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вам повідомлять про включення Вас до попереднього списку виборців Вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома).
Також Центральна виборча комісія надала Вам можливість перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” є вкладка “Особистий кабінет виборця”. Для перевірки Ваших даних потрібно натиснути “реєстрація” і внести обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час Ви отримаєте відповідь на вказану Вами електронну адресу.
З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до 15 липня 2019 року з паспортом громадянина України до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації за адресою: смт Широке, вул. Соборна, 107, каб. №6 (1 поверх приміщення райдержадміністрації).
Прийом громадян у відділі ведення Державного реєстру виборців здійснюється щоденно з 8.00 до 17.00, п'ятниця - з 8.00 до 15.45. У червні-липні відділ працює без вихідних, субота-неділя з 9.00 до 13.00 без перерви.
Роз’яснення можна отримати за телефоном: (05657) 2-93-64.
З 10 липня 2019 року у приміщеннях виборчих дільниць Ви маєте право ознайомитися з попередніми списками виборців і перевірити правильність внесених до них відомостей.
Відповідно до ст.7 Закону України “Про Державний реєстр виборців” України” кожен виборець має право на тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Для цього потрібно звернутися до 15 липня 2019 року з мотивованою заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців.
Відповідно до Постанови ЦВК від 29 травня 2019 року № 910 “Про внесення змін до постанови ЦВК від 13 вересня 2012року №893” відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів, які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Скористайтеся своїм виборчим правом.

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Широківської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор