www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 31 березня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Черкаська об’єднана громада готується до перших своїх виборів
Версія для друку Написати листа
За рішенням ЦВК, 23 грудня перші вибори пройдуть у Черкаській об’єднаній громаді Дніпропетровщини. Жителі обиратимуть очільника та депутатів місцевої ради.


«Реформа децентралізації, яку запроваджує Президент України Петро Порошенко, спрямована на створення ефективного місцевого самоврядування. Один з дієвих інструментів – об’єднання громад. Держава передає новим територіальним об’єднанням значну частину повноважень і ресурсів. В ОТГ ремонтують дороги, реконструюють школи, зводять садочки, прокладають водоводи», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Незабаром нові можливості для розвитку власної території з’являться в мешканців Черкаської об’єднаної громади. 23 грудня вони обиратимуть очільника і місцевих депутатів.

До 10 листопада мають бути утворені виборчі комісії та сформований їхній склад. 19 листопада розпочнеться процес висування кандидатів у депутати та на посаду голови.

Проголосувати зможуть більше 8 тис. виборців селищ Черкаське та Гвардійське. П’ять дільниці працюватимуть з 8.00 до 20.00, при собі необхідно мати паспорт.

Загалом 23 грудня 2018 року перші вибори пройдуть у 125 об’єднаних територіальних громадах України.

Наразі на Дніпропетровщині 61 ОТГ.

Черкаська об’єднана громада готується до перших своїх виборів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
d335a46ccafcb6d32adb1610bbd0629b_L.jpg