Широківський район
www.shirok-rn.dp.gov.ua


У селищі Іларіонове Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює півстолітню опорну школу. Роботи на об’єкті тривають третій місяць поспіль. За проектом, осучаснять все: від фасаду до кабінетів. У новітніх умовах навчатимуться більше тисячі учнів, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«За завданням Президента України Петра Порошенка перетворюємо навчальні заклади радянської епохи на сучасні та енергоефективні. На сьогодні реконструкція триває в понад 30-ти школах. Серед них – й Іларіонівська. Це перший ремонт такого масштабу за більш ніж 50-річну історію школи», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівську школу збудували ще в 1965-му. З тих пір проводилися косметичні ремонти, глобальні – ні разу. Будівля потребувала докорінної реконструкції, зауважила директорка закладу Надія Гончар.

«Нарешті дочекалися ремонту, завдяки якому школа зміниться повністю. Від старої будівлі залишаться тільки стіни й фундамент. Заклад буде в теплих сонячних кольорах. Після реконструкції комфортно себе почуватимуть і учні, і педагоги», – наголосила вона.

Капремонт триває з початку літніх канікул. На сьогодні будівельники вже утеплили покрівлю й фундамент, замінили майже 200 вікон та систему опалення. Наразі виконують фасадні роботи, далі за планом – внутрішні.

«Ніхто й не міг подумати, що розпочнеться така титанічна робота, яка коштує мільйони. Хоча селищний бюджет нашої об’єднаної громади формується за новими принципами, тобто є додаткові надходження, але власних коштів нам все одно б не вистачило. Ремонт відбувається завдяки ДніпроОДА. Це значний внесок у розвиток селища і громади», – акцентувала заступник Іларіонівського селищного голови Лідія Денисенко.

Місцева мешканка Тетяна Борода навчалася в цій школі. З цього порогу у доросле життя покрокував її старший син, до п’ятого класу перейшов молодший.

«Оновлена, сучасна, комфортна та затишна школа – то наша давня мрія. Бажаємо, щоб реконструкція завершилася вчасно, і учні почувалися в будівлі маленькими господарями. Хочемо, щоб школа була не тільки натхненною колискою знань, а й втіленням українського прислів’я: «Хата гарна, як у віночку», – побажала жінка.

Наступний етап реконструкції – добудова корпусу, в якому розташують кілька додаткових класів, спортивну та актову зали, ресурсну кімнату. Поруч зі школою зведуть сучасний стадіон.

«Школа буквально засяє в центрі нашого селища. Вона буде утеплена й гарна. Ремонт освіжить майже 30 класів. У кабінетах облаштують мультимедійні дошки, розмістять сучасні меблі. Ми, батьки, переконані, оновлений інтер’єр сприятиме кращому навчанню дітей», – розказала місцева мешканка Олена Дубова.

В Іларіонівській опорній школі навчаються більше тисячі учнів. За цим показником вона – найбільша в Синельниківському районі.

Іларіонівській ОТГ більше року. Навколо неї об’єдналися майже 13,5 тисячі мешканців 12 населених пунктів.


У селищі Іларіонове капітально оновлюють місцеву опорну школу


Школа збудована в 1965-му.


«Нарешті дочекалися ремонту, завдяки якому школа зміниться повністю. Заклад буде в теплих сонячних кольорах. Після реконструкції комфортно себе почуватимуть і учні, і педагоги», – наголосила Надія Гончар.


Капремонт – з початку літніх канікул.


Замінили всі вікна.


«Оновлена, сучасна, комфортна та затишна школа – то наша давня мрія. Бажаємо, щоб реконструкція завершилася вчасно, і учні почувалися в будівлі маленькими господарями», – побажала Тетяна Борода.


Нова система опалення у класах...


...та коридорах.


«Школа буквально засяє в центрі нашого селища. Вона буде утеплена й гарна. Ми, батьки, переконані, оновлений інтер’єр сприятиме кращому навчанню дітей», – розказала Олена Дубова.


Макет майбутньої школи надихає.


Наразі – фасадні роботи.


Від старої будівлі залишаться тільки стіни.


«Ніхто й не міг подумати, що розпочнеться така титанічна робота, яка коштує мільйони. Ремонт відбувається завдяки ДніпроОДА. Це значний внесок у розвиток селища і громади», – акцентувала Лідія Денисенко.


В Іларіонівській опорній школі навчаються більше 1000 учнів.File Attachment Icon
ATT4RKM1.jpg