www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Звернення НЕК «Укренерго»
Версія для друку Написати листа
Шановні громадяни!

  Останнім часом набули масового характеру крадіжки енергомайна з опор повітряних ліній електропередач та кабельних ліній зв’язку, що спричиняє збитки на мільйони гривень та створює загрозу виникнення техногенних аварій. Відсутність енергозабезпечення це: непрацюючі підприємства, відсутність води та каналізації, непрацюючі бензозаправки, неробочі лікарні, дитсадки, школи, відсутність зв’язку та інших благ цивілізованого життя.
  Лише в 2017 році об’єкти Криворізького РЕЦ 65 разів потерпали від крадіжок енергомайна, а за 8 місяців 2018 року 64 рази.
  Не будьте байдужими до фактів крадіжок енергомайна та повідомляйте в правоохоронні органи про злочинні дії. Краще всім жити у комфортних умовах ніж спостерігати, як окремі «металісти» наживаються на наших з вами податках.
  Ми енергетики, просимо вашої допомоги в питаннях збереження об’єктів енергетики. Якщо ви стали свідком розкрадань, елементів опор повітряних ліній електропередач, кабельних ліній зв’язку чи інших розкрадань енергетичного майна, не залишайтеся байдужими до того, що відбувається, повідомляйте про це нас та місцеві правоохоронні органи.
  Тільки спільно з вами ми зможемо зупинити потік розкрадання на об’єктах електроенергетики.

  Телефони підприємства:
  м. Кривий Ріг тел. (056) 404- 37- 59-приймальня,
  (056) 404- 37- 02-пост охорони

  Телефон поліції - 102
Криворізький ремонтно-експлуатаційний центр
Дніпровської електроенергетичної системи
державного підприємства НЕК «Укренерго»
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор