Широківський район
www.shirok-rn.dp.gov.ua


Відбулася 44 чергова сесія Широківської районної ради VII скликання

13 лютого під головуванням голови районної ради Євгена Ситниченка відбулася чергова 44 сесія районної ради, у роботі якої взяли участь 24 депутата районної ради, керівництво райдержадміністрації, керівники і представники об’єднаних територіальних громад, правоохоронних органів, підприємств, установ, закладів та організацій району.
У ході пленарного засідання було розглянуто 21 питання, які попередньо були розглянуті депутатським корпусом на засіданнях профільних постійних комісій та засіданні президії районної ради.
По-перше, депутати прийняли рішення «Про нагородження районною відзнакою «Навіки в пам’яті» загиблого в АТО військовослужбовця Алексанича Олега Івановича, який із серпня 2014 року вважався безвісти зниклим, а 31 січня поточного року був з почестями похований в селі Широка Дача Карпівської сільської ради.
Далі внесли доповнення до заходів 2- районних програм, зокрема: програми соціального захисту та підтримки учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил) Широківського району на 2018-2020 роки» та Програми організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів у Широківському районі на 2017-2021 роки.
Про виконання районного бюджету за 2018 рік та внесені зміни до районного бюджету на 2019 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Павлова.
Про стан законності та заходи її зміцнення на території Широківського району Дніпропетровській області за 12 місяців 2018 року доповіли прокурор Криворізької місцевої прокуратури №1 Костянтин Райкович та т.в.о. начальника Широківського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області Віктор Жорняк.
Депутатами також взято до відома звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Широківського району за 2018 рік, інформації про хід виконання 4-х районних програм за 2018 рік, про виконання плану роботи Широківської районної ради VIІ скликання за 2018 рік та, а також у зв’язку з реорганізацією комунального підприємства в товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети Вісник» припинено термін дії виконання районної програми «Вісник у кожну оселю» на 2016-2020 роки.
Одноголосно було прийнято ряд рішень стосовно управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Широківського району, прийнято рішення про дострокове припинення повноважень депутата Широківської районної ради VIІ скликання Засухи В.В. та про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період.
З усіх питань прийняті відповідні рішення.

По завершенні сесії завідувач юридичного сектору районної ради Галина Білявська в рамках навчання надала роз’яснення депутатам та працівникам виконавчого апарату районної ради щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) стосовно нового етапу електронного декларування, що розпочався з 1 січня 2019 року (текст виступу додається).

За матеріалами виконавчого апарату районної ради