www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 23 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Цьогоріч у проекті «Шляхами героїв» взяли участь уже понад дві тисячі старшокласників області – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Герої – реальні, військова техніка – справжня. Безліч емоцій та вражень – гарантовані. Все – завдяки масштабному проекту від ДніпроОДА «Шляхами Героїв». Вже другий рік поспіль старшокласники з усієї області під час патріотичних турів відвідують 25-у повітрянодесантну бригаду в Гвардійскому, Музей АТО та Алею пам’яті біля будівлі обладміністрації. 2018-го вже понад дві тисячі дітей побували у таких екскурсіях, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«На патріотичному вихованні дітей робить акцент Президент України Петро Порошенко. У 2017-му організували патріотичні екскурсії для старшокласників Дніпропетровщини. Завдяки проекту «Шляхами героїв» школярі мають можливість доторкнутися до живої історії – ознайомитися з життям справжньої бойової частини, героїкою воїнів, відвідати Музей АТО та Алею пам’яті. Цьогоріч вже більше двох тисяч дітей побували в патріотичних екскурсіях», – зазначив Валентин Резніченко.

Під час одноденного туру дітям дають можливість зануритися у життя справжньої бойової частини та поспілкуватися із сучасними героями – АТОвцями. Військові діляться зі школярами спогадами про події на Сході та розповідають їм про героїку воїнів.

«Такі екскурсії дуже важливі для дітей. Адже це наші майбутні захисники, й вони повинні бути готові дати відсіч ворогу», – сказав офіцер 25-ї повітрянодесантної бригади Олег Покась.

Старшокласників знайомлять із побутом військових, зі справжньою бойовою зброєю. Шквал дитячих емоцій – від можливості «стрибнути» з гвинтокрила, наче справжній десантник, побувати всередині танку, «постріляти» із зенітки.

«Враження – чудові! Тепер захоплююся танкістами – люк такий маленький, не розвернутися, а їм вдається ще вправно керувати машиною», – поділився старшокласник із Кам’янського Максим Панін.

«Тут все просто невимовно! І пам’ятники, і казарми, і справжні військові. Мені дуже сподобалося», – сказав старшокласник із Кам’янського Данило Алексєєв.

Після військової частини на дітей чекають також екскурсії до Алеї пам’яті біля ДніпроОДА та першого в Україні Музею АТО.

«Дітей весь день супроводжують наші гіди – АТОвці та волонтери, які також стають для них живим прикладом справжніх патріотів. У школярів завжди до них багато запитань», – розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Фанигін.

Загалом за два роки «Шляхами героїв» пройшли вже близько семи тисяч школярів.

Цьогоріч у масштабному проекті від ДніпроОДА «Шляхами Героїв» взяли участь понад 2 тис старшокласників області


Починається тур зі знайомства з життям справжньої бойової частини – 25-ї повітрянодесантної бригади у Гвардійському


«Такі екскурсії дуже важливі для дітей. Адже це наші майбутні захисники», – Олег Покась


Патріотичний тур одноденний, та насичений


Школярі занурюються в життя десантників


Перед «польотом» – суворий інструктаж


І ось він – «справжній» стрибок


«Тут все просто невимовно! Мені дуже сподобалося», – Данило Алексєєв


Дітей знайомлять з історією військової частини,..


..реальною бойовою зброєю..


..та технікою


«Враження – чудові! Тепер захоплююся танкістами», – Максим Панін


Після Гвардійського школярі вирушають до Дніпра


«Дітей весь день супроводжують наші гіди – АТОвці та волонтери, які також стають для них живим прикладом справжніх патріотів», – Юрій Фанигін


В обласному центрі на дітей чекають екскурсії до Алеї пам’яті біля ДніпроОДА та Музею АТО


За два роки «Шляхами героїв» пройшли вже близько семи тисяч школярів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT3FZEY.jpg