www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 31 березня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Відбулась 36 сесія Широківської районної ради
Версія для друку Написати листа
Із сесійної зали

8 серпня відбулася чергова 36-та сесія районної ради VII скликання. У сесійній залі зареєструвалося 18 депутатів. Головував на засіданні очільник районної ради Євген Ситниченко. У роботі взяли участь запрошені керівники й представники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, комунальних підприємств, установ, закладів, територіальних громад та організацій району.
На розгляд депутатів було винесено 20 питань, які місцеві народні обранці попередньо детально опрацювали на постійних комісіях та президії районної ради.
Першим питанням порядку денного депутати визначилися з кандидатурою на присвоєння звання «Почесний громадянин Широківщини». Урочистості щодо вручення усіх відзнак відбудуться в рамках заходів до Дня незалежності України.
Депутати також заслухали хід виконання районних галузевих програм, до окремих із них затвердили внесені зміни; взяли до відома звіт постійної комісії районної ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства про роботу з початку VII скликання; затвердили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Тихий Став Карпівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області; затвердили розпорядження голови районної ради, які видані в міжсесійний період; передали в безоплатне користування нерухоме майно Громадській організації «Учасників АТО та учасників бойових дій Широківського району «Побратими разом», інші.
Жваве обговорення в присутніх викликали питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Новомалинівської сільської ради для ведення фермерського господарства та земельних ділянок за межами населених пунктів на території Новолатівської сільської ради, що надаються в оренду ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (будівництво хвостосховища «Об’єднане» ІІ карта). У підсумку рішення не прийнято.
На думку депутатів районної ради Василя Засухи, Олександра Салка, Олександра Євтушенка, Широківського селищного голови Олександра Кокула, ці питання є бюджетоутворюючими для сільських рад. Тому в результаті неприйняття рішень місцеві бюджети в майбутньому зможуть недоотримати значних коштів для соціально-економічного розвитку громад.
У цілому протягом роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного.
На цьому 36-та сесія районної ради VII скликання завершила свою роботу.

За матеріалами редакції газети «Вісник»
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор