www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 26 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Депутати навчаються
Версія для друку Написати листа
Депутати навчаються

З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2019 рік.
15 січня 2020 року в рамках навчання виконуюча обов’язки голови районної ради Вікторія Лаврова ознайомила депутатів районної ради з новими і важливими аспектами щодо проведення кампанії декларування, які з’явилися у 2020 році. Вікторія Лаврова звернула увагу на те, що від початку 2020 року потрібно буде декларувати відомості про банківський рахунок, навіть якщо на ньому немає коштів, або строк дії банківської картки закінчився. Це стосується рахунків, які відкриті на ім’я суб’єкта господарювання або члена його сім’ї.
Також потрібно декларувати відомості про фінансову установу, якщо у декларанта більше половини днів звітного періоду був доступ до банківського сейфу. Такий доступ міг мати як сам суб’єкт декларування, так і члени його сім’ї. Доступ до сейфу повинен бути на кінець звітного періоду впродовж 183 днів.
З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї. Такі зміни до статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" набули чинності 18 жовтня 2019 року. Для отримання унікального номера запису в реєстрі потрібно звернутись до міграційної служби для оформлення біометричних документів. Цей номер є незмінним.
У разі відкриття суб’єктами декларування або їх неповнолітніми дітьми валютного рахунка в закордонному банку слід письмово повідомити Національне агентство у 10-денний термін. Такі обставини виникають, зокрема, при вступі неповнолітніх членів сім’ї суб’єктів декларування до навчальних закладів за межами України.
З 1 січня 2020 року також розширюється коло підстав для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані. Якщо суб’єкт декларування отримує понад 50 прожиткових мінімумів доходу, або купує майно на зазначену суму – він повинен впродовж 10 днів повідомити про це НАЗК.

За матеріалами виконавчого апарату
Широквської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор