Широківський район
www.shirok-rn.dp.gov.ua


1 січня 2019 року в Україні набув чинності перший етап державної реформи на ринку енергопослуг. Відбулося остаточне розділення колишніх обленерго: послуги з розподілу електроенергії надають оператори системи розподілу , а поставку електроенергії – компанії постачальники

    Нагадаємо, що постачальником електроенергії в Дніпропетровській області з 1 січня 2019 року державою визначена компанія «Дніпровські енергетичні послуги». Вона приймає покази лічильників, виставляє рахунки, й приймає оплату за електроенергію, спожиту після 1 січня 2019 року.
    ДТЕК Дніпровські електромережі з 1 січня 2019 року є оператором системи розподілу, який забезпечує якість і надійність електропостачання, управляє системою розподілу, експлуатує і ремонтує електричні лінії, підстанції, займається питаннями приєднання споживачів до електромережі обмежує електропостачання, встановляє лічильники електроенергії і фіксує їх показання. Щоб поліпшити якість обслуговування клієнтів з цих питань ДТЕК Дніпровські електромережі розширив способи комунікації і оновив контактні лінії свого контакт-центру.
    З 11 березня 2019 року зв’язатись з ДТЕК Дніпровські електромережі мешканці Дніпра та області зможуть за трьома оновленими номерами телефонів: (056)790-99-00; (066)790-99-00; (067)790-99-00. Клієнти зможуть обрати найкращий для них спосіб зв’язку: стаціонарний або мобільний. За цими телефонами можна залишити заявку, проконсультуватися щодо послуг, які надає Оператор системи розподілу електроенергії, а також звірити показання лічильника. Акцентуємо увагу: колишній номер контакт-центру 0 800 500 444 анулюється і діяти вже не буде.
    Крім телефонної лінії контакт-центру, залишати заявки, пов’язані з якістю і надійністю електропостачання, термінами приєднань до електромереж, їх експлуатації і ремонту, можна в особистих повідомленнях на офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі в соціальній мережі Facebook
АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі»