Широківський район
www.shirok-rn.dp.gov.ua


18 медіатек нині створюють у школах Дніпропетровщини. Днями роботи розпочнуться ще у двох. Про це повідомив голова Дніпропетровської обладміністрації Валентин Резніченко.

«Створюємо на Дніпропетровщині рівні можливості для розвитку й навчання всіх дітей. Це одне із завдань Президента України Петра Порошенка, - розповів Валентин Резніченко. – Зокрема, у 2017 році у школах області відкрили 51 медіатеку, цьогоріч створимо ще 20. Це сучасні бібліотеки, де є книжки, розвиваючі ігри і комп’ютери з навчальними програмами. У медіатеці всі учні можуть проводити час разом, це дуже важливо для соціалізації особливих дітей».

У Дніпровській гімназії №37 роботи з будівництва медіатеки виконали на 70%. Підрядники вже замінили вікна, двері, електромережу та систему опалення. Утеплили й обшили гіпсокартоном стіни, нині – шпаклюють.

Згодом кімнату пофарбують у яскраві кольори, облаштують там книжкові полиці, комп'ютери, інтернет і зони відпочинку. Особливі діти зможуть вільно спілкуватися, грати і розвиватися, корисно проводити час разом з іншими учнями.

«Дитина, яка має особливі потреби, дуже класно впливає на своє оточення. Ми вчимося сприймати один одного такими, якими є. Ми вже рік працюємо з особливими дітьми і бачимо, що вони стають все більш відкритими, а їх друзі - згуртованими і толерантними», – сказала вчитель початкових класів Дніпровської гімназії №37, корекційний педагог Ольга Сердюк.

У 37-й гімназії навчається 715 дітей, з них з особливими потребами – троє.

«Я люблю грати на піаніно, плести з бісеру, друкувати на комп’ютері і Брайлівській машинці. Мені подобається ходити до школи. Коли відкриють нову медіатеку, буде дуже класно!», – поділилась 10-річна учениця Дніпровської гімназії №37 Марічка Токар.

Медіатеки в області відкривають за соціальною програмою дружини Президента України Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Нині на Дніпропетровщині одночасно створюють 18 медіатек у Дніпрі, Жовтих Водах, Покрові, Першотравенську, Синельниковому і Тернівці. Днями роботи стартують і в двох школах Вільногірська.


На Дніпропетровщині створюють медіатеки


Це сучасний аналог бібліотеки де є книжки, розвиваючі ігри і комп’ютери з навчальними програмами


Минулоріч відкрили 51 медіатеку,…


…цьогоріч будують ще 18


У Дніпровській гімназії №37 роботи виконали на 70%


Підрядники вже замінили вікна, двері, електромережу та систему опалення


Утеплили й обшили гіпсокартоном стіни, нині – шпаклюють


Згодом кімнату пофарбують у яскраві кольори, облаштують там книжкові полиці, комп'ютери, інтернет і зони відпочинку


«Дитина, яка має особливі потреби, дуже класно впливає на своє оточення. Ми вчимося приймати один одного такими, якими є», – сказала вчитель початкових класів Дніпровської гімназії №37, корекційний педагог Ольга Сердюк


У 37-й гімназії навчається 715 дітей, з них з особливими потребами – троє


«Я люблю грати на піаніно, плести з бісеру, друкувати на комп’ютері і Брайлівській машинці. Мені подобається ходити до школи. Коли відкриють нову медіатеку, буде дуже класно!», – поділилась 10-річна Марічка Токар


Медіатеки в області відкривають за соціальною програмою дружини Президента України Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»File Attachment Icon
ATT54791.jpg