Широківський район
www.shirok-rn.dp.gov.ua


У селах Турове та Преображенка на Царичанщині дві вулиці – вже із новісіньким асфальтом та розміткою. Загалом до кінця року ДніпроОДА оновить близько 130 комунальних доріг Дніпропетровщини, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Привести до ладу дороги всередині населених пунктів – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Капітально ремонтуємо автошляхи по всій області. Вже дві сільські вулиці у Царичанському районі – з якісним асфальтовим покриттям», – зазначив Валентин Резніченко.

Мешканці вулиці Гагаріна в селі Преображенка вже й не сподівалися, що колись їм зроблять дорогу. Раніше асфальту там не було взагалі. У дощ діти не могли дістатися школи, старенькі – пошти, фельдшерського пункту чи магазину. Та як поклали асфальт, все змінилося. Тепер дорога в утіху і водіям авто, і дітлахам, що вчаться кататися на роликах.

«Раніше тут не дорога була, а страхіття. Тепер – саме задоволення, – поділилася мешканка Преображенки Любов Самарська. – Коли їхала заасфальтованою вулицею вперше, не могла навіть стримати сліз. Такої дороги я ще не бачила!».

Відтепер із новим асфальтом та яскравою розміткою – і вулиця Приорільська у Туровому, єдина в селі. Простягається майже на 3 км. Всі будинки мешканців – уздовж цієї дороги. Заасфальтували її 30 років тому. Покриття було тоненьке, завтовшки у 2 см, й неякісне. Тож, як кажуть місцеві, останніми роками його взагалі важко було назвати асфальтом – суцільні ями та вибоїни. Нині там – шість сантиметрів якісного покриття. Гарантія на зроблену дорогу – 5 років.

«Раніше ями по коліна були. А тепер на велосипеді і оком не змигнеш – і вже на іншому краю села, – сказав мешканець села Турове Олександр Петякін. – Дорога відмінної якості! Впевнений, що й не доживу, доки тут вибоїни з’являться».

Дороги в селах оновила ДніпроОДА. Всі роботи – обласним коштом.

«Дякуємо нашому губернаторові, що в нього доходять руки навіть до таких невеличких сіл. Раніше там вулиці були, а доріг – ні. Тепер мешканці почуватимуться набагато комфортніше», – зазначив Царичанський селищний голова Геннадій Сумський.

Цьогоріч на ремонт комунальних доріг із обласного бюджету виділяють рекордну суму – близько мільярда гривень.
Вулиця Гагаріна у селі Преображенка – із якісним покриттям


Раніше дорога була без асфальту –..


..тепер вона в утіху і дітлахам, і дорослим


Любов Самарська: «Коли їхала заасфальтованою вулицею вперше, не могла навіть стримати сліз. Такої дороги я ще не бачила!»


Із новим асфальтом та яскравою розміткою – і вулиця Приорільська у Туровому


Вулиця довжиною в майже 3 км – єдина в селі


Гарантія на дорожнє покриття – 5 років


«Дякуємо нашому губернаторові, що в нього доходять руки навіть до таких невеличких сіл», – Геннадій Сумський


Якісною дорогою комфортно пересуватися і авто,..


..і сільською технікою,..


..і велосипедом, і пішки


У планах ДніпроОДА на 2018-й – капремонт близько 130 комунальних дорігFile Attachment Icon
аватар.jpg