www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
На Дніпропетровщині відкрили сучасний Центр профпідготовки монтажників-сантехніків
Версія для друку Написати листа
Монтаж і ремонт водопроводів, каналізації, насосів, котлів, умивальників, мийок і ванн – сучасний сантехнік має знатися на новітніх технологіях. Фахівців готуватимуть за новою програмою у вищому професійному училищі будівництва у Дніпрі. Тут відкрили єдиний в області Міжрегіональний навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем. Створити професійну базу допомогли швейцарці за підтримки Дніпропетровської ОДА.

Сучасне будівництво неможливе без сантехніка. Від його професійності залежить безперебійність водопостачання, каналізації, опалення у будинку. Кваліфікованих спеціалістів тепер готуватимуть у Міжрегіональному навчально-практичному центрі з підготовки монтажників санітарно-технічних систем. Він відкрився у Дніпрі на базі професійного училища будівництва.

«Новий Центр профтехосвіти – єдиний у Дніпропетровській області. Він – приклад партнерства бізнесу та сфери освіти. Учні отримуватимуть нові знання, опановуватимуть новітні технології та будуть конкурентними на ринку праці. Допомагають поліпшити якість професійного навчання європейські партнери», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Відповідати вимогам часу – мета українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти». Його втілила компанія Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ. Генеральний директор представництва Олексій Раков зазначає, що сьогодні навчальні заклади випускають чимало менеджерів, фінансистів, юристів, а кваліфіковані сантехніки – у дефіциті.

«У західному світі професія сантехніка престижна. Прагнемо, щоб таку ж репутацію вона мала і в Україні. Сантехніка за останні роки змінилася, постійно з’являються новинки. Треба знати, за якими правилами працює каналізація, як розповсюджується шум, як установити сучасні раковину чи унітаз. У Центрі можна отримати спеціальність, яка відповідає вимогам часу», – підкреслив він.

Учні опановуватимуть теорію у відремонтованому класі. Практичні навички набуватимуть у новій майстерні. Тут є все необхідне для навчання: від нових підручників до сучасних меблів, устаткування та інструментів.

«Спеціальність сантехніка у нас нова. Цього року на неї вступили майже 40 учнів. Вони вчитимуться працювати за новими технологіями – як замінити стояк, змонтувати мийку чи душову кабіну, спаяти поліпропіленові труби, зібрати систему водовідведення. Увесь необхідний матеріал – під рукою: ключі, труборізи, перфоратори, паяльники, шуруповерти. Певний, навчання буде в радість», – каже майстер виробничого навчання Віталій Немировський.

Прийшов вчитися на сантехніка і Руслан Кучма. Вважає, це професія справжнього чоловіка. «Я вже можу встановити раковину та бойлер, змонтувати труби, провести електрику. Батько навчив – він майстер на всі руки. Але поки що я мав справу зі старими матеріалами. Тепер навчуся працювати з новими. Сучасний інструмент прискорює та спрощує роботу», – розповідає хлопець.

Після навчання випускники отримають диплом монтажника сантехнічного обладнання.

Здобути освіту або підвищити кваліфікацію можуть всі бажаючі за адресою: Дніпро, вул. Б.Хмельницького, 3А, телефон: (056) 79-09-404.

Дніпро – одне з шести міст України, де відкрито Міжрегіональний навчально-практичний центр з підготовки монтажників-сантехників. Такі заклади вже працюють у Сарнах, Броварах, Чернігові та Полтаві. Найближчим часом Центр професійної підготовки з’явиться в Одесі.


На Дніпропетровщині відкрили єдиний в області Міжрегіональний навчально-практичний центр з підготовки монтажників-сантехніків.


Він обладнаний всім необхідним...


...сучасним устаткуванням...


...стендами...


...інструментами...


Сучасний сантехнік має знатися на новітніх технологіях.


Спеціальність нова. Цьогоріч професію сантехніка обрали близько 40 хлопців.


«Я вже можу встановити раковину та бойлер, змонтувати труби, провести електрику. Батько навчив – він майстер на всі руки. Але поки що я мав справу зі старими матеріалами. Тепер навчуся працювати з новими», – каже Руслан Кучма.


Центр відкрили в рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти». Його втілила


«У західному світі професія сантехніка престижна. Прагнемо, щоб таку ж репутацію вона мала і в Україні», – говорить генеральний директор представництва компанії Геберіт Інтернешнл Сейлз АГОлексій Раков.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор



File Attachment Icon
ATTMMQQ0.jpg