Широківський район
www.shirok-rn.dp.gov.ua


У Кабінеті міністрів відзначили, що Дніпропетровська область - серед лідерів з децентралізації в Україні. 5 майбутніх об'єднаних територіальних громад регіону вже отримали «добро» в облгосадміністрації на створення. 9 - чекають розпорядження губернатора області. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Колегія з виконання Програми діяльності Кабміну, Коаліційної угоди та Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» пройшла днями в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Головним питанням стала децентралізація в Україні. Дніпропетровщина серед лідерів із впровадження реформи, - зазначили на колегії.
Як повідомляють у департаменті економічного розвитку ОДА, 5 майбутніх об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини отримали позитивний висновок в облдержадміністрації. Вони з'являться в Апостолівському, Дніпропетровському, Павлоградському, Солонянському та Царичанському районах. Ще 9 - чекають висновків. «Це передостанній крок перед створенням громади, - пояснив в.о. директора департаменту економічного розвитку Олексій Псарьов. - Далі - справа за рішенням сесії обласної ради. Вона пройде 28 серпня. Тоді на Дніпропетровщині і з'являться перші 14 громад».
Всього в області планують створити 89 об’єднаних територіальних громад. Вони отримають функціональну і бюджетну незалежність, зможуть розпоряджатися своїми коштами і напряму працювати з держбюджетом, минаючи районну та обласну владу.