Широківський район
www.shirok-rn.dp.gov.ua


13 грудня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Положешної відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

На засіданні з доповіддю виступила начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Лариса Драч, яка повідомила про поточний стан стосовно створення "безбар'єрного середовища" у Широківському районі.
Присутнім було представлено презентацію методики - "Доступність до об'єктів житлового та громадського призначення для людей з інвалідністю" розробленої Всеукраїнським соціально-політичним об'єднанням "Національна Асамблея інвалідів України".
За результатами засідання було рекомендовано виконавчим органам місцевого самоврядування, організаціям та підприємсвам дотримуватись задекларованих норм чинного законодавства з улаштування відповідних пристроїв при здійсненні капітальних ремонтів та реконструкцій будівель і споруд. В обов'язковому порядку при наданні завдання на проектування звертати увагу на забезпечення об'єктів соціальної сфери пристроями створення безперешкодного доступу інвалідів та інших мало мобільних груп населення.