www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 5 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення ...
Версія для друку Написати листа
13 грудня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Положешної відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

На засіданні з доповіддю виступила начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Лариса Драч, яка повідомила про поточний стан стосовно створення "безбар'єрного середовища" у Широківському районі.
Присутнім було представлено презентацію методики - "Доступність до об'єктів житлового та громадського призначення для людей з інвалідністю" розробленої Всеукраїнським соціально-політичним об'єднанням "Національна Асамблея інвалідів України".
За результатами засідання було рекомендовано виконавчим органам місцевого самоврядування, організаціям та підприємсвам дотримуватись задекларованих норм чинного законодавства з улаштування відповідних пристроїв при здійсненні капітальних ремонтів та реконструкцій будівель і споруд. В обов'язковому порядку при наданні завдання на проектування звертати увагу на забезпечення об'єктів соціальної сфери пристроями створення безперешкодного доступу інвалідів та інших мало мобільних груп населення.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор