www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 13 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> ВИБОРИ до місцевих рад 2010
Склад сільських, селищних територіальних виборчих комісій
Версія для друку Написати листа



Широківська районна територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А № 3

смт Широке 19 вересня 2010 року


Про формування складу сільських, селищних територіальних
виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення
місцевих виборів



Розглянувши подання зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій політичних партій щодо кандидатур до складу сільських, селищних виборчих комісій, відповідно до статті 3, частини другої статті 13, статті 21, частин першої – третьої, шостої, десятої – п’ятнадцятої статті 22 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», районна територіальна виборча комісія постановляє:
1.Сформувати склад сільських, селищних територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення виборів в межах Широківського району (додатки 1-11).
2.Цю постанову розмістити на сайті Широківського району, надіслати сільським, селищним радам для передачі відповідно сільським, селищним територіальним виборчим комісіям.




Голова Широківської районної
територіальної виборчої комісії Т.В.Терьохіна

Додаток 1
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року№3
Широківська селищна територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
(53700, Дніпропетровська область, смт Широке, вул. Карла Маркса,6)

Голова комісії – Губа Юрій Дмитрович, 1948 року народження від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Заступник голова комісії – Оберемко Лідія Іванівна , 1951 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;

Секретар комісії – Борсук Марина Анатоліївна, 1989 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;

Члени комісії:
Бердник Ніна Арсентіївна – 1930 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Біляєва Світлана Володимирівна - 1969 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Борсук Людмила Іванівна - 1946 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Головінець Ольга Анатоліївна - 1964 року народження, від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;
Гончаренко Ольга Григорвна - 1954 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Карапиш Наталя Єгорівна - 1954 року народження від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Кауров Геннадій Семенович - 1949 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Маркова Катерина Тимофіївна - 1942 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Масько Віталіна Іллівна – 1952 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Півень Людмила Дмитрівна - 1947 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Семенюк Любов Олексіївна - 1950 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Татаренко Валентина Михайлівна - 1967 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Щербина Світлана Олександрівна - 1971 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області

Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук

Додаток 2
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року№3
Миколаївська селищна територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53742, Дніпропетровська область, с.Карпівка, вул. Центральна)

Голова комісії – Рой Лілія Іванівна, 1965 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Заступник голови комісії – Книга Раїса Василівна , 1960 року народження, від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;

Секретар комісії – Рой Юлія Вікторівна, 1981 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;

Члени комісії:

Зима Марина Олександрівна - 1985 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Зима Руслан Вікторович - 1980 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Кікоть Алла Михайлівна - 1961 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Кударенко Людмила Михайлівна - 1947 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Музиченко Тамара Тимофіївна - 1946 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Павлюк Марина Миколаївна - 1970 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Паламарчук Наталія Вікторівна - 1981 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Пархоменко Оксана Володимирівна – 1977 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Півторак Лілія Станславівна - 1974 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Підгайний Сергій Олександрович - 1991 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Франчук Олександр Володимирович - 1977 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Шилохвост Олена Іванівна - 1968 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Фронт Змін» у Дніпропетровській області;
Шляхтенко Олег Станілавович - 1989 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Шляхтенко Тетяна Василівна - 1968 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області

Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук


Додаток 3
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року№3
Андріївська сільська територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53760, Дніпропетровська область, с.Андріївка, вул. Октябрьська, 22)

Голова комісії – Стефанюк Людмила Анатоліївна, 1966 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Заступник голова комісії – Чабаненко Любов Іванінва, 1949 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об»єднання «Батьківщина»;

Секретар комісії – Андрусик Микола Мойсейович, 1964 року народження, від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;

Члени комісії:

Бондар Раїса Григорівна - 1946 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Бондаренко Валентина Леонідівна - 1957року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Фронт Змін» у Дніпропетровській області;
Єлсукова Ольга Євгеніївна - 1961 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Козак Наталія Вікторівна – 1967 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Козуля Анатолій Миколайович - 1954 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Кострицька Людмила Миколаївна - 1978 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Сацик Інна Миколаївна - 1973 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Семенова Світлана Анатоліївна - 1971 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Соловей Ангеліна Володимирівна - 1951 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Трегуб Олена Анатоліївна - 1976 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Харченко Тетяна Миколаївна - 1979 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Чабаненко Валентина Миколаївна - 1976 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Щербина Валентина Іванівна - 1958 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України


Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук

Додаток 4
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року №3
Зеленобалківська сільська територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53710, Дніпропетровська область, с.Зелена Балка, вул. Гагаріна, 27)

Голова комісії – Коппель Олена Валеріївна, 1973 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Заступник голова комісії – Жук Ольга Олександрівна, 1975 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Фронт Змін» у Дніпропетровській області;

Секретар комісії – Будюк Ольга Йосипівна, 1968 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;

Члени комісії:

Білай Олександра Митрофанівна - 1962 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Булаткіна Тетяна Володимирівна - 1977 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Гладищук Василь Степанович - 1960 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Гордєй Галина Василівна - 1962 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Іванова Світлана Вікторівна - 1966 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Костенко Наталія Олександрівна - 1985 року народження від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;
Літвінчук Валентина Олексіївна - 1977 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Максимчук Тетяна Василівна - 1960 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Медведчук Ольга Миколаївна - 1972 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Рульова Лариса Вікторівна - 1966 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Чорноіванченко Ірина Володимирівна - 1986 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області

Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук

Додаток 5
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року №3
Новолатівська сільська територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53711, Дніпропетровська область, с.Новолатівка, вул. Шкільна)

Голова комісії – Рубан Алла Федорівна, 1969 року народження, від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;

Заступник голова комісії – Коновалова Тетяна Володимирівна, 1964 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Секретар комісії – Рудевич Неля Олександрівна, 1951 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Фронт Змін» у Дніпропетровській області;


Члени комісії:

Барліт Віктор Валерійович - 1978 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Войцех Ганна Дмитрівна - 1952 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Газій Ольга Іванівна - 1968 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Гайдай Людмила Тимофіївна - 1945 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Джулай Надія Василівна - 1935 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Іванова Олена Павлівна – 1974 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Климова Ольга Володимирівна - 1973 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Молодик Наталія Іванівна - 1964 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Нужнов Юрій Володимирович - 1941 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Рєпіна Світлана Миколаївна - 1967 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Святецька Наталія Василівна - 1971 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»

Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук

Додаток 6
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року №3
Новомалинівська сільська територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53721, Дніпропетровська область, с.Новомалинівка, вул. Центральна, 64 А)

Голова комісії – Вощина Ігор Іванович, 1968 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області ;

Заступник голова комісії – Дудніченко Леоніда Федорівна 1957 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;

Секретар комісії – Зозуля Людмила Вікторівна, 1956 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;

Члени комісії:

Барикін Олександр Євгенович - 1987 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Бондаренко Наталія Петрівна - 1951 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Головатюк Олена Олександрівна - 1970 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Кирпа Олена Михайлівна - 1961 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Крупєнікова Валентина Олексіївна - 1960 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Музиченко Наталія Олександрівна - 1975 року народження, від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;
Музиченко Світлана Миколаївна - 1960 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Пирогова Оксана Володимирівна - 1969 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Пономарьова Вікторія володимирівна - 1975 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Собчук Дар»я Дмитрівна - 1951 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Стариченко Тетяна Станіславівна - 1956 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Трофимчук Світлана Петрівна - 1979 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України


Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук
Додаток 7
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року №3
Олександрівська сільська територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53710, Дніпропетровська область, с.Олександрівка, вул. Калініна, 9)

Голова комісії – Крюкова Антоніна Йосипівна, 1955 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;

Заступник голова комісії – Новодран Наталія Миколаївна, 1964 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Секретар комісії – Копич Надія Митколаївна , 1955 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;

Члени комісії:

Гнатченко Іван Васильович - 1947 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Дубровський Василь Костянтинович - 1951 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Завгородній Юрій Іванович - 1951 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Завгородня Марія Іванівна - 1957року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Зіновьєва Віра Миколаївна - 1948 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Йосипова Олена Миколаївна - 1969 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Маринюк Галина Леонівна - 1945 року народження від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;
Михайленко Зоя Андріївна - 1945 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Михайленко Наталія Анатоліївна - 1969 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Омельянченко Галина Стефанінва - 1954 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Пєтухов Юрій Миколайович - 1958 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Суворова Зінаїда Марківна - 1948 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Чистик Сергій Петрович - 1957 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»

Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук
Додаток 8
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року №3
Розилюксембурзька сільська територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53732, Дніпропетровська область, с.Рози Люксембург, вул. Степова, 1)

Голова комісії – Михайлова Марія Павлівна, 1955 року народження, від від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Заступник голова комісії – Буртин Олена Олександрівна, 1982 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;

Секретар комісії – Дубок Марина Василівна , 1967 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Фронт Змін» у Дніпропетровській області;

Члени комісії:

Борисенко Тетяна Василівна - 1957 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Єлісєєва Марія Андріївна - 1945 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Каналош Вікторія Василівна - 1975 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Кісіль Діна Прокопівна - 1960 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Корхов Володимир Олександрович - 1954 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Кулик Вікторія Віталіївна - 1986 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Леньо Тетяна Павлівна - 1960 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Лещенко Ольга Семенівна - 1961 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Моісеєнко Валентина Павлівна - 1957 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Патлань Людмила Миколаївна - 1965 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Спірідонова Ольга Олександрівна - 1954 року народження від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області


Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук
Додаток 9
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року №3
Степова сільська терторіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53733, Дніпропетровська область, с.Степове, вул. Залізнична, 2)

Голова комісії – Кравченко Катерина павлівна, 1949 року народження, від від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Заступник голова комісії – Вдовенко Валентина Федорівна, 1956 року народження, від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;

Секретар комісії – Кол Алла Олексіївна , 1966 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;

Члени комісії:

Андрієнко Лілія Костянтинівна - 1983 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Боярина Людмила Василівна - 1965 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Давида Вікторія Володимирівна - 1967 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Демчишина Зоя Іванівна - 1937 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Іванова Валентина Миколаївна, 1972 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Кісіль Лілія Вікторівна - 1986 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Неруш Аліна Віталіївна - 1967 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Панасюк Наталія Володимирівна - 1972 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Перепичай Євдокія Єгорівна - 1941 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Романченко Лариса Володимирівна – 1955 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Фронт Змін» у Дніпропетровській області;
Семак Раїса Василівна - 1949 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Сергієнко Наталія Іванівна, 1951 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Хорхордін Сергій Валерійович - 1971 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Черленяк Світлана Володимирівна, 1964 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області

Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук
Додаток 10
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року №3
Чапаєвська сільська територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53751, Дніпропетровська область, с.Чапаєвка, вул. Пролетарська)

Голова комісії – Невінчаний Сергій Олександрович, 1976 року народження, від від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Заступник голова комісії – Пузіна Ірина Олександрівна, 1982 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Дніпропетровської області;

Секретар комісії – Печенюк Світлана Миколаївна , 1974 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Фронт Змін» у Дніпропетровській області;

Члени комісії:

Антоненко Валентина Василівна, 1953 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Кравчук Ірина Миколаївна - 1985 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Курило Костянтин Васильович, 1959 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Місєвич Ольга Григорівна - 1948 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Носова Надія Василівна - 1958 року народження від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;
Піліпова Наталія Степанівна - 1958 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Прокопчук Наталія Миколаївна - 1967 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Пузіна Оксана Григорівна - 1978 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Семенова Тетяна Миколаївна - 1974 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Сінчевська Тетяна Анатоліївна - 1957 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Царенко Лариса Мифодіївна - 1944 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Шалухіна Олена Олександрівна, 1963 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Щербина Тамара Францівна - 1962 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Ярмоліч Тетяна Сергіївна - 1971 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області

Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук
Додаток 11
до постанови Широківської
територіальної виборчої комісії
від 19 вересня 2010 року №3
Шестірнянська сільська територіальна виборча комісія
Широківського району
Дніпропетровської області
( 53761, Дніпропетровська область, с.Шестірня, вул. Центральна. 37)

Голова комісії – Дерев’янко Вікторія Володимирівна, 1971 року народження, від Широківської районної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області;

Заступник голова комісії – Зубко Неля Петрівна, 1974 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;

Секретар комісії – Шевельов Дмитро Леонідович , 1972 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Фронт Змін» у Дніпропетровській області;

Члени комісії:

Бабенко Світлана Миколаївна, 1972 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Білоусова Ніна Миколаївна - 1969 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Васильєва Катерина Василівна - 1956 року народження від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Гаркуша Світлана Миколаївна - 1966 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Калько Надія Анатоліївна, 1964 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Кедровська Олена Володимирівна - 1988 року народження, від районної організації партії Регіонів Дніпропетровської області;
Орлова Зоя Лук’янівна - 1950 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Перепелиця Леонід Сергійович - 1944 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Плужник Катерина Олександрівна - 1985року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Плужник Марина Анатоліївна, 1967 року народження, від Широківської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області;
Сімонович Пелагія Георгіївна - 1951 року народження, від Широківської районної організації Комуністична партія України;
Тацька Ірина Миколаївна - 1961 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області;
Чебаненко Тетяна Федорівна - 1968 року народження, від Широківської районної організації «Всеукраїнське об єднання «Батьківщина»;
Щукіна Тетяна Василівна - 1964 року народження, від Широківської районної організації Народної Партії Дніпропетровської області

Секретар районної
територіальної виборчої комісії С.Ф.Форощук


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Постанова від 22 вересня 2010 року № 4 "Про внесення змін до складу сільських, селищних виборчих комісій, що здійснюють підготовку проведення місцевих виборів"
складтвк.rar


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор